Sitemizde 3400 çeşit ürün ve bu ürünlere ait 869 adet teknik çizim bulunmaktadır.
Moxie™ Showerhead + Wireless Speaker

Müziğiniz Sizinle Duş Yapmak İstiyor


Sizin müziğiniz. Sizin duşunuz. Sizin zamanınız. Sakinleşmek için. Tazelenmek için. Uyanmak için. Kaçmak için. Moxie tepe duşu + hoparlör size, 7 saate kadar Bluetooth teknolojisi ile kablosuz bağlandığı aygıttan müzik, haber ve daha fazlasını sunuyor. Sadece siz + su+ temiz ve pürüzsüz ses.

Rock star performansı

Dikkati üzerine çekmeyen tepe duşu, 60 adet açılı nozzle ile sizi tamamen sararak; bir Kohler tepe duşundan beklentinizi tam olarak karşılıyor.

Su tasarruflu alternatifi ile Moxie, size performanstan fedakarlık yapmadan suyu koruma imkanı veriyor. Silikon sprey yüzeyi ile mineral birikintileri daha kolay temizleniyor.

Moxie’nizi paylaşın.

Bluetooth teknolojisi ile 10 metrelik bir alandaki aygıtlarınızı senkronize ederek müzik listelerinizi ve radyo yayınızı çağırabiliyorsunuz.

Bunlara ek olarak, müziğinizi istediğiniz yere taşıyabiliyorsunuz. Moxie hoparlör sadece duş içinde değil duş dışında da kablosuz olarak çalışıyor. İster mutfağa götürün ister pikniğe, şarj etmeniz yeterli.

Pop’n Play

Moxie daha kolay kullanılamazdı. Yerine emniyetli kenetlenen manyetik hoparlör, içerisindeki lityum-iyon pili şarj etmek için kolayca sökülebilir. USB kablosu da dahildir.

Moxie tepe duşu + hoparlör, krom ve beyaz renkte sunuluyor.
Türkiye' nin Her Yerinden | 444 34 13